Kalender

November 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1.
2.
3.
4.
5.
16:15 Sportsnack (tot 17u15) (3de kleuter, 1ste en 2de leerjaar)
Luizencontrole
6.
Voorlezen Daniëlle Daniels
08:30 Uitstap naar de tuin van Kina, Gent (Kikkerklas)
Oma Caroline leest voor (Rikkiklas en 6de leerjaar)
Lucky Day
7.
toneeltje basisvaardigheid 'ik zit flink' ( kleuters en eerste leerjaar:)
08:30 Bewegingsmoment
08:10 Koffiemoment (tot 9u) (iedereen)
8.
Technologie olympiade (5de en 6de leerjaar:)
M.S. badminton (5de leerjaar)
9.
15:30 Sportsnack (tot 16u30) (3de en 4de leerjaar, 5de en 6de leerjaar)
M.S. spelen met parachute (3de leerjaar)
10.
11.
12.
16:15 Sportsnack (tot 17u15) (3de kleuter, 1ste en 2de leerjaar)
Aanbreng aandachtspuntje SEV: 'omgaan met ruzie' (6de leerjaar)
13.
Oma Caroline leest voor (Poezen- en muizenklas, 2de leerjaar)
Bezoek aan Sint-Paulus Secundair, E. De Deynestraat (6de leerjaar)
14.
20:00 Vergadering oudercomité 2
15.
M.S. badminton (6de leerjaar)
16.
15:30 Sportsnack (tot 16u30) (3de en 4de leerjaar, 5de en 6de leerjaar)
M.S. badminton (1ste leerjaar)
17.
18.
19.
16:15 Sportsnack (tot 17u15) (3de kleuter, 1ste en 2de leerjaar)
Gastauteur Guy Daniels (kleuters)
Zwemmen
Start boekenweek
20.
Gastauteurs Sabine De Vos (1ste en tweede graad), Twiggy Bossuyt (3de graad)
Openklasmoment alle kleuters
Bibliotheekbezoek (2de leerjaar)
Oma Caroline leest voor (1ste en 3de leerjaar)
21.
MOEV swimmathon - zwembad Rooigem (3de en 4de leerjaar, 5de en 6de leerjaar)
22.
M.S. bewegen op muziek (4de leerjaar)
23.
15:30 Sportsnack (tot 16u30) (3de en 4de leerjaar, 5de en 6de leerjaar)
Oudercontacten en boekenbeurs
M.S. badminton (2de leerjaar)
08:10 Koffiemoment (tot 9u) (iedereen)
24.
25.
26.
16:15 Sportsnack (tot 17u15) (3de kleuter, 1ste en 2de leerjaar)
Zwemmen
12:45 Schoolparlement (Rikkiklas)
27.
Oma Caroline leest voor (Elmerklas en Kikkerklas)
28.
MOEV unihockey - sporthal Hogeschool (3de en 4de leerjaar)
29.
Oma Caroline leest voor (2de, 4de en 5de leerjaar)
M.S. bewegen op muziek (5de leerjaar)
30.
15:30 Sportsnack (tot 16u30) (3de en 4de leerjaar, 5de en 6de leerjaar)
M.S. badminton (3de leerjaar)